Welcome! 

This is my small business. I will be happy to invite you to see and maybe buy it.

ŠLOVĖ UKRAINAI!

ŠLOVĖ UKRAINAI!


Sveiki atvykę į mano asmeninę svetainę-parduotuvę!

Kviečiu pasinaudoti proga ir, atvėsus orams, įsigyti šiltų prekių 10% pigiau! Nuolaida bus paskaičiuota, kai pasirinksite prekes, o, perkant ne vieną prekę, siuntimas nemokamai!

Kviečiu čia lankytis visus, mėgstančius rankų darbo mezginius ir nėrinius. Laukiu visų: ir tų, kurie nori tik pasižvalgyti, o taip pat tų, kurie pageidauja įsigyti ką nors iš mano rankdarbių, dar neturinčių savininkų. Šioje svetainėje tik mano sukurti darbai, todėl kainą sudaro sąnaudos medžiagoms, darbui, būtiniems mokesčiams, interneto svetainės palaikymui, persiuntimo išlaidoms, bet nėra jokio papildomo mokesčio tarpininkams ir visuomet yra galimybė šiek tiek derinti patikusio mezginio kainą.

Visi mano mezginiai vienetiniai, todėl perkant, kiekį rinktis galima tik 1 vnt., tačiau Jūs turite galimybę įsigyti mezginį, kurio neturės niekas kitas. Prekės, kurias galima įsigyti, patalpintos e-parduotuvėje. Jei prekės nėra e-parduotuvėje, reiškia, ji jau turi savininką arba dar nepatalpinta, nes nauja. Skyrelyje "Naujienos" yra nuotraukos naujų darbų. Darbų galerijoje visi mano daryti darbai. 

Kurdama kiekvieną darbelį, stengiuosi, kad nenuvilčiau tų, kurie jį nešios ar juo naudosis. Noriu, kad mano pomėgis suteiktų malonumo ne tik man, bet pradžiugintų ir nusprendusius įsigyti mano mezginius. Kadangi daugiausiai mezgu vaikams, tai mezginiai iš švelnių siūlų, su kuo mažiau arba iš viso be siūlių, modeliai pritaikyti, kad ne taip greitai būtų išaugti ir būtų galima nešioti ilgiau. 

Džiaugiuosi visais ir, tikiuosi, kad užsuksite pasižiūrėti ir mano būsimų darbų! Prekės nuolat papildomos. 

Būtų malonu gauti Jūsų atsiliepimus. Mielai laukiu ir kritikos, nes tai skatina tobulėti.

 

Individuali veikla vykdoma pagal pažymą, registruotą VMI 2014-05-05

Nr. (12.21-30)-GES-121497. Veikla vykdoma Vilniuje.


Pageidaujantys pirkti, papildomai gali informuoti mane e-paštu tirena3@gmail.com. ar telefonu (+370) 652 54522. Dėl patikusio mezginio įsigijimo galite užpildyti "Kontaktai" esančią formą ir susitarsime dėl apmokėjimo būdo bei prekės perdavimo ar persiuntimo Jums.

Siuntimo išlaidos papildomai (jei nesuderinta kitaip)

Pastoviems klientams taikomos papildomos nuolaidos. Perkantys ne vieną prekę (išskyrus smulkmenas), gali gauti mažą dovanėlę.

Prekes rasite išskleidę e-parduotuvėje prekių kategorijose nuorodą "Daugiau". Daugiau prekės nuotraukų galima rasti skyreliuose "Mano darbų galerija" arba "Krikšto rūbai".

Iš krepšelio prekė šalinama, kiekį pakeitus į "0". Pateikus užsakymą, artimiausiu metu sulauksite informacijos dėl atsiskaitymo ir prekės perdavimo Jums.


http://www.ecc.lt/lt/consumer_rights/esd/

 

___________________________________________________________________