Pirkimas e-parduotuvėje „Irenosmezginiai“

Mano veikla vykdoma pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą „Nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymą“ Nr. (12.21-30)-GES-121497, registruotą VMI 2014-05-05.   

Linkiu malonaus apsipirkimo ir visada laukiu Jūsų grįžtant!

 

 

Reikalingos prekės paieška ir prekės pirkimo užsakymas

Apmokėjimas

Prekių pristatymas

Pirkimo – pardavimo taisyklės

Grąžinimo sąlygos

Privatumo nuostatos

 

Reikalingos prekės paieška ir prekės pirkimo užsakymas

Prekės užsakomos e-parduotuvės prekių kataloge paspaudus nuorodą „Daugiau“. Matysite šio katalogo prekes su kainomis. Suradę Jums patinkančią prekę, jos lange pasirinkite mygtuką „Į krepšelį“. Tuomet Jūsų pasirinkta prekė bus perkelta į virtualų pirkinių krepšelį, kurį matysite dešinėje puslapio pusėje viršuje (siuntimo kaina bus papildomai prie nurodytos kainos). Jei suklydote, tiesiog krepšelyje sutrinkite prekės kiekį „0“ ir prekė iš krepšelio bus pašalinta.

Išsirinkę visas Jus dominančias prekes į virtualų krepšelį ir nusprendę, kad krepšelyje esančias prekes norite pirkti, paspauskite mygtuką „Pirkti“. Tuomet būsite nukreipti į puslapį, kuriame reikės pateikti duomenis apie pirkėją bei pirkinių pristatymo informaciją, reikalingus prekės pristatymui.

Užpildę visus laukelius apie pirkėją ir prekių pristatymo informaciją, spauskite mygtuką „Tęsti“. Paspaudus šį mygtuką Jūs būsite nukreipti į puslapį, kuriame reikės pasirinkti prekių pristatymo būdą, pateikti papildomą užsakymo informaciją, jeigu tokia reikalinga, bei patvirtinti kad sutinkate su pirkimo internetinėje parduotuvėje taisyklėmis. Atsižvelgiant į prekių pristatymo būdą, galutinė Jūsų užsakymo suma bus pakoreguota. Patvirtinkite savo užsakymą.

Artimiausiu metu į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę Jums bus išsiųstas patvirtinimo laiškas, pateikti prekių užsakymo duomenys ir visa informacija, kuri reikalinga apmokėjimui už užsakytas prekes.

Jei nesulauksite iš manęs atsakymo, būtinai praneškite apie tai. Būsiu dėkinga už perspėjimą ir sutvarkysiu nesklandumus.

Užsisakyti galite ir tiesiog parašydami man elektroninį laišką arba paskambinę – nurodysite, kokias prekes pageidaujate įsigyti ir viską suderinsime.

 

Apmokėjimas

Atlikus prekių užsakymą ir el. paštu gavus informaciją, reikalingą apmokėjimui už užsakytas prekes, ją atsispausdinkite arba užsirašykite duomenis.

Pervesti pinigus už užsakytas prekes galite naudodami bet kurio banko elektroninę mokėjimo sistemą (internetinį banką), taip pat iš bet kokio banko filialo ar skyriaus. Banko pavedime įrašykite užsakymo numerį, kurį gausite e-paštu. Tai padės išvengti nesusipratimų, siunčiant prekes, nes bus aišku, kokios konkrečios prekės yra užsakytos šio numerio prekių krepšelyje.

Maloniai prašau apmokėti už užsakytas prekes per 3 darbo dienas nuo užsakymo, kitaip užsakymas gali būti anuliuotas.

 

Prekių pristatymas

Prekės paprastai išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas kai sąskaitoje bus užskaitytas Jūsų apmokėjimas. Gavus Jūsų apmokėjimą, užsakymas bus pristatytas vienu iš šių pasirinktų būdų:

-prekių pristatymas registruota „Lietuvos pašto“ pašto siunta (pirmenybine arba nepirmenybine);

-prekių pristatymas per autobusų siuntų skyrių;

-prekių atsiėmimas tiesiogiai (nemokama).

 

Prekių pristatymas registruota „Lietuvos pašto“ pašto siunta. Pasirinkus šį prekių gavimo būdą, prekes gausite į artimiausią pašto skyrių per 1-2 darbo dienas (pasirinkus pirmenybinę siuntą) arba 2-3 darbo dienas (pasirinkus nepirmenybinę siuntą) nuo pilno Jūsų užsakymo apmokėjimo. Išimtinais atvejais siuntimas gali užtrukti iki 4-5 darbo dienų. Pristačius siuntą į artimiausią pašto skyrių, Jūsų nurodytu adresu bus pristatytas apie tai informuojantis pranešimas. Siuntą galėsite atsiimti pranešime nurodytame pašto skyriuje pateikę minėtą pranešimą ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Prekių pristatymo į artimiausią pašto skyrių paslaugos kaina - 1,69 EUR (5,85 Lt) (nepirmenybine siunta) arba 1,98 EUR (6,85 Lt) (pirmenybine siunta); perkant prekių daugiau kaip už 30 EUR, siuntinys pristatomas nemokamai. Prekių pristatymo kaina, formuojant Jūsų užsakymą yra prisumuojama prie bendros užsakymo kainos.

Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje. Prekės paštu siunčiamos registruota pašto korespondencine siunta (siuntos svoriui neviršijant 2 kg.) arba siuntiniu (siuntos svoriui viršijant 2 kg.). Mažas ir lengvas siuntas pašto darbuotojai gali, bet neprivalo pristatyti į Jūsų namus asmeniškai.

 

Prekių pristatymas naudojantis tarpmiestinių autobusų siuntų skyriais

Siuntų reisiniais autobusais kainos:

Siuntos Lietuvoje kaina nuo 1,45 €. Šiuo būdu siunčiamos prekės tik ten, kur autobusų stotyse yra siuntų skyriai.

                Siuntos Lietuvoje kaina

Siuntos rūšis     iki 100 km  101 – 200 km  201 – 300 km 301 – 400 km

Smulki siunta

iki 200 g            1,45 € / 5 Lt                        2,32 € / 8 Lt

  

Siunta iki 1 kg   1,74 € / 6 Lt                        3,48 € / 12 Lt  

 

Prekių atsiėmimas tiesiogiai. Užsakytas prekes galite atsiimti e-paštu nurodytu adresu. Informaciją gausite, kai užsakymas bus paruoštas. Ši paslauga nemokama.

 

Prekių pristatymas į kitas Europos Sąjungos šalis. Nedidelių pirmenybinių siuntų (iki maždaug 1,7 kg. - 1,8 kg.) pristatymo į Europos Sąjungos šalis kaina, įskaitant siuntos registraciją (neregistruotų siuntų nesiunčiame dėl prekių dingimo grėsmės) - 9,85 EUR (34,00 Lt).
Į ne Europos Sąjungos šalis prekės nesiunčiamos.

 

Pirkimo – pardavimo taisyklės

 

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Aš”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Jums įsigyjant prekes elektroninėje interneto parduotuvėje „Irenos mezginiai“ (toliau – “e-parduotuvė”).

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1 Sutartis tarp Jūsų ir Manęs laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, registruojatės, nurodydami pristatymo adresą ir kitus būtinus duomenis, paspaudžiate mygtuką „Pirkti“, tuo pačiu išsiųsdami prekių užsakymo duomenis Man.

2.2 Sutartis pradeda galioti, kai Aš gaunu Jūsų apmokėjimą už prekes ir galioja iki pilno prekių pateikimo.

2.3 Kiekviena sutartis sudaryta tarp Manęs ir Jūsų yra saugoma e-parduotuvėje jos galiojimo laikotarpiu.

2.4 Po prekių užsakymo e-parduotuvėje Jums el. paštu atsiunčiami užsakymo ir apmokėjimui reikalingi duomenys pagal kuriuos turi būti atliekamas apmokėjimas.

3. Jūsų ir Mano teisės

3.1 Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka.

3.2 Jūs turite teisę gauti nupirktą prekę (-es) nustatytais terminais ir apmokėtu siuntimo būdu.

3.3. Kadangi visos prekės yra vienetinės, tai pirmumo teisę į užsakytą prekę įgyja pirkėjas, kurio užsakymas bus užregistruotas pirmas.

3.4. Jūs turite teisę į Jūsų pateiktų duomenų konfidencialumą. Jie gali būti pateikti, tik siuntų tarnybai.

3.5 Aš galiu be išankstinio perspėjimo sustabdyti Jums galimybę naudotis e-parduotuvės paslaugomis, jei Jūs bandote pakenkti e-parduotuvės darbui.

3.6 Aš, jei to reikia, turiu teisę reikalauti ir gauti pirkėją identifikuojančią bei jo teisę sudaryti sutartį patvirtinančią informaciją.

3.7 Aš turiu teisę vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Pirkėjui taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.

4. Jūs įsipareigojate

4.1 Jūs privalote apmokėti už prekes Mano pasiūlyta forma per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, bei jas priimti. Tuo atveju, kai Jūs prekių pats priimti negalite, o prekės pristatytos Jūsų nurodytu adresu ir remiantis kitais Jūsų pateiktais duomenimis, Jūs neturi teisės reikšti Mums pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4.2 Jūs įsipareigojate, užsakydami prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, asmenis turinčius teisę priimti pristatytas prekes bei kitus prekių užsakymo formoje nurodytus duomenis. Jeigu prekių užsakymo formoje Jūsų pateikti duomenys pasikeičia, kol užsakytos prekės dar nėra pristatytos, Jūs privalote nedelsdami apie tai mus informuoti el. paštu.

4.3 Jei Jūs, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių nepriimate ar atsisakote priimti prekes, ar paaiškėja, kad pateikėte Man netikslius duomenis ar netinkamą prekių pristatymo adresą, Jūs privalote kompensuoti prekių pristatymo ir grąžinimo man išlaidas. Tuo atveju šios pinigų sumos (prekių pristatymo ir grąžinimo man išlaidų kompensavimas) gali būti išskaičiuotos iš Jūsų sumokėto Man išankstinio apmokėjimo už prekes. Man gražinta prekė nebus pakartotinai siunčiama Jūsų nurodytu adresu, jeigu šalys nesusitars kitaip.

4.4 Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

4.5 Apmokėdami už prekes, Jūs nurodote užsakymo numerį, kuris yra unikalus Jūsų užsakymo numeris, pagal kurį Aš nustatau Jūsų apmokėjimą. Jei numeris nenurodomas, Aš prieš išsiųsdama prekes, turiu teisę laukti Jūsų raštiško patvirtinimo apie apmokėjimą ir reikalauti bankinio pavedimo kopijos.

5. Aš įsipareigoju

5.1 Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

5.2 Išsiųsti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ne vėliau, kaip per 3 darbo dienas nuo išankstinio apmokėjimo už prekes užskaitymo į Mano sąskaitą banke, išskyrus išimtinius atvejus, kai prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių.

5.3 Aš, negalėdama Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės per 5.2 punkte nurodytą terminą, įsipareigoju Jus nedelsiant apie tai informuoti telefonu ar el. paštu ir pranešti preliminarią prekių pristatymo datą. Jums atsisakius laukti Mūsų nurodytą prekės pristatymo laikotarpį, Aš įsipareigoju grąžinti Jums sumokėtus pinigus (išankstinį apmokėjimą už prekes) per 3 darbo dienas nuo Jūsų raštiško pareikalavimo į Jūsų nurodytą sąskaitą banke.

6. Prekių pristatymas

6.1 Pristatant prekes, nesu atsakinga už prekių pristatymo vėlavimą dėl siuntinius pristatančių trečiųjų asmenų kaltės.

6.2 Prekių pristatymo metu Jūs arba kitas asmuo, turintis teisę priimti siuntą, privalo patikrinti siuntos būklę.

6.3 Jums arba kitam Jūsų nurodytam asmeniui, turinčiam teisę priimti siuntą, pasirašius siuntų pristatymo formoje yra laikoma, kad siunta yra perduota.

6.4 Pastebėję ženklų siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite teisę nepriimti. Tuomet Jūs privalote apie tai Mane nedelsdami informuoti el. paštu. Jums ar kitam asmeniui turinčiam teisę priimti siuntą priėmus prekę ir pasirašius siuntų pristatymo formoje, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

7. Daiktų grąžinimas

7.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

7.2. Prekes grąžinate Jūs savo lėšomis.

7.3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi pardavimo metu buvusios prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini, norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

7.4. Kai grąžinama netikusi ar nepatikusi prekė, Aš įsipareigoju, pirkėjui pageidaujant, ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Aš neturiu analogiškos prekės, grąžinu Jums už prekę sumokėtus pinigus, neįskaitant prekės pristatymo Jums kainos.

7.5. Bet kokiu atveju grąžindamas prekę Jūs privalote pateikti raštišką prašymą pakeisti prekę arba grąžinti pinigus bei prekių iš e-parduotuvės įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

7.6. Išlaidos, sudariusios kokybiškos prekės pristatymą, nėra grąžinamos.

7.7. Aš neatsakau už tai, kad e-parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių. Jei kyla abejonių, galiu suteikti smulkesnę informaciją telefonu arba e-paštu.

7.8 Prekė grąžinama per 6 dienas.

7.9. Pinigai grąžinami per 3 darbo dienas, patikrinus prekę.

8. Atsakomybė

8.1 Jūs esate visiškai atsakingas už pirkėjo duomenų formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų pirkėjo duomenų formoje, Aš neatsakau už dėl to atsiradusius padarinius.

8.2 Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

8.3 Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

9. Informacijos siuntimas

9.1 Aš visus pranešimus siunčiu Jūsų pirkėjo duomenų formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

9.2 Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate Mano e-parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytu elektroninio pašto adresu.

10. Baigiamosios nuostatos

10.1 Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė.

10.2 Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 

Grąžinimo sąlygos

1. Pirkėjų įsigytų prekių keitimas, grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

2. Bet kurią internetu įsigytą www.irenosmezginiai.com prekę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą.

3. Jeigu www.irenosmezginiai.com internetinėje parduotuvėje įsigijote prekę, kuri Jums netinka ar nepatinka, nedelsdami susisiekite su manimi kontaktuose nurodytu el. pašto adresu ir informuokite apie savo problemą. El. paštu atsiųsiu Jums „Prekių keitimo arba grąžinimo formą“, kurią turėsite užpildyti ir pridėti prie grąžinamos prekės kartu su prekės iš www.irenosmezginiai.com parduotuves įsigijimą patvirtinančiu dokumentu.

4. Grąžinamą prekę siųskite adresu, nurodytu ant siuntinio pakuotės arba pristatykite patys darbo valandomis „Kontaktuose“ nurodytu adresu. Siuntimo (pristatymo) išlaidas apmoka pirkėjas.

5. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės nebuvo naudojamos, nebuvo sugadintos, buvo išsaugotos prekių vartojamosios savybės, neprarado prekinės išvaizdos nebuvo nuplėštos etiketės. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, kurioje šią prekę gavote.

6. Pinigai į Jūsų banko sąskaitą, nurodytą „Prekių keitimo arba grąžinimo formoje“, grąžinami per 3 darbo dienas, patikrinus prekę. Pinigai taip pat gali būti grąžinami grynaisiais pinigais.

 

Privatumo nuostatos

Internetinė parduotuvė „Irenos mezginiai“ gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigoja laikytis Asmens duomenų apsaugos įstatymo nuostatų, todėl neperkant nereikalauja registruotis ir pateikti asmeninius kliento duomenis. Tik išsirinkus internetinėje parduotuvėje prekes ir apsisprendus jas pirkti, Jums reikės nurodyti savo kontaktinius duomenis, būtinus sąskaitos išrašymui bei prekės pristatymui. Priėjimą prie Jūsų pateiktų duomenų turėsiu tik Aš, o taip pat Jūsų pateikti duomenys gali būti pateikiami prekes pristatančioms pašto ar kurjerių tarnyboms, tam, kad galėtų pristatyti prekes. Visi šie duomenys (vardas, pavardė, adresas ir kt.) bus naudojami tik užsakymų vykdymui ir bus nedelsiant sunaikinti pristačius užsakytas prekes Jums, išskyrus el. pašto adresą, kuris bus naudojamas akcijų taikymui Jums perkant pakartotinai. Jeigu to nepageidaujate, praneškite apie tai el. paštu arba telefonu ir Jūsų duomenys bus nedelsiant sunaikinti.

Telefonas:   8 652 54522
El. paštas: tirena3@gmail.com